صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 456
نمایش نتایج: از 51 به 56 از 56

موضوع: تجربیات همکاران در تعمیر - هایویژن و آیکلاس

VIP

karimkhani آنلاین نیست.

باسلام دوستان عزیز موقعی که دستگاه میارن که با پیغام چیپ امنیتی است اول کاریکه انجام میدم ریست فکتوری میکنم وموقعی که دستگاه میخوهد روشن بشه ازکلید پشت دسگاه راخاموش میکنم وبا کابل برنامه کلر رو فعال میکنم وسپس برنامه کارخانه درنود درصد مواقع جواب گرفتم وپیغام دیگه نمیاد ولی ده درصد بقیه رو همون کارهایی که گفتم انجام میدم اما بجای برنامه کارخانه ای فلش راپرگرم میکنم امیدوارم این تجربه به کار دوستان بیاد ازهمه کسانی که مرا راهنمایی میکنند سپاس گزارم وبه احترام همه شما دکمه سپاس را فعال میکنم

2. 7 کاربر از پست مفید karimkhani سپاس کرده اند .

عضو فعال

H03in آنلاین نیست.

رسیور iCLASS K9K9 HD PVR Compact روی بوت مانده بود و on نمیشد در نگاه اول ایراد نرم افزاریست ولی با گرفتن ولتاژها متوجه خرابی smd رگولاتور 3.3 شدم و با تعویض آن مشکل برطرف شد.

4. 7 کاربر از پست مفید H03in سپاس کرده اند .

VIP

alphasystem آنلاین نیست.

آیکلاس 9797xn یعد از وصل کردن سیم آنتن ری استارت میشد یا هنگ میکرد با تعویض رم مشکل حل شد
    آیکلاس t9t9 full hd خیلی از فرکانسها رو نمیگرفت یا سیگنال خیلی دیر میاد یا سیگنال بود ولی بعد از مدتی قطع میشد با تعویض خارن 47 میکرو 25 ولت کتار تیونر مشکل حل شد

6. 4 کاربر از پست مفید alphasystem سپاس کرده اند .

VIP

morteza-t آنلاین نیست.

سلام
    دوستان میخواهم برای اولین بار سی پس یو ایکلاس k9k9 wifi hd pvr تعویض کنم روی ای سی رایاتور داره میخواهم از تجربیات دوستان استفاده کنم چکار کنم که اسیب به برد و ای سی وارد نشه؟ چون چهار طرف پایه داره حرارت روی پایه ها بگیرم یا خود ای سی؟نیازی هست اول رادیاتور از روی ای سی کنده بشه؟اگر هست چگونه جدا کنم؟

8. کاربر روبرو از پست مفید morteza-t سپاس کرده است .

حافظ محمد آواتار ها
    سرپرست تالار ریسیور و تعمیرات

حافظ محمد آنلاین نیست.
    خوزستان - شوش دانيال (ع)،خونمون . اتاقم ....

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza-t نمایش پست ها
    سلام
    دوستان میخواهم برای اولین بار سی پس یو ایکلاس k9k9 wifi hd pvr تعویض کنم روی ای سی رایاتور داره میخواهم از تجربیات دوستان استفاده کنم چکار کنم که اسیب به برد و ای سی وارد نشه؟ چون چهار طرف پایه داره حرارت روی پایه ها بگیرم یا خود ای سی؟نیازی هست اول رادیاتور از روی ای سی کنده بشه؟اگر هست چگونه جدا کنم؟

درود روشی خاصی نداره در اوردن خنک کننده cpu من که از روش من در اوردی خودم استفاره میکنم و تا حالا با مشکلی مواجه نشدم این کار فقط دقت و حوصله میخواد بنده در اوردن خنک کننده با استفاده از چاقو میوه این کار را میکنم البته از نوع غیر آج دارش لای cpu و خود خنک کننده میزرم و به آرامی چاهر جهت رو با چاقو ور میرم کم کم میبینی در میاد الیته بهتر هست مین رو کامل از کاور در بیارید.
    من زاده ی ایرانم، آزاده و آزاد...........بیگانه پرستیدن ننگ است مرا ننگ

إِلَهِي كَفَى بِي عِزّا أَنْ أَكُونَ لَكَ عَبْدا وَ كَفَى بِي فَخْرا أَنْ تَكُونَ لِي رَبّا أَنْتَ كَمَا أُحِبُّ فَاجْعَلْنِي كَمَا تُحِبُّ

خدایا عزتی بالاتر از آن نیست که من بنده ی تو باشم، و فخر و مباهاتی بالاتر از این نیست که تو پروردگار من هستی، خدایا تو آنگونه هستی که من دوست می دارم، مرا نیز همانگونه قرار ده که خود دوست می داری.

ميگن سويچ تشكر خرابه امتحان كن ببين راست ميگن!!!

pasha khan آواتار ها
    کاربر افتخاری

pasha khan آنلاین نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza-t نمایش پست ها
    سلام

اگه مطمنی که سی پی یو سوخته با هیت درش بیار بعد گرماگیرشو جدا کن چون اگه فشار بیاری برد آسی میبینه

11. کاربر روبرو از پست مفید pasha khan سپاس کرده است .

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 456

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)